• Brak produktów w koszyku.

  • LOGIN

Zaufanie dzięki efektom.

Proces współpracy ze mną jest ultra prosty. Albo efekty są zadawalające, albo nie ma współpracy. Nie mam żadnych umów, które zobowiązują nas do współpracy w długim okresie czasu. Jeżeli wdrażając moje propozycje do Twoich firm zobaczysz wzrosty sprzedaży, nowych klientów, szybciej funkcjonujące przedsiębiorstwo i co najważniejsze – zespoły przestaną polegać na Tobie i staną się efektywne pracując samodzielnie – po prostu współpracę będziemy kontynuować dalej.

W ciągu roku współpracuję maksymalnie z kilkoma osobami, których wspieram w procesie rozwoju przedsiębiorstw.
Wszystkie strategie biznesowe, których uczę są praktyczne, stworzone przez przedsiębiorców i naprawdę działają na świecie w wielu branżach. Nie stosuję żadnych „teoretycznych” modeli, tylko takie, które zarabiają konkretne pieniądze poprzez dostarczanie wartości na określonych rynkach. Szanuję świat nauki, ale większość ciekawych teorii biznesu jest tworzonych dla świata, który nie istnieje nigdzie indziej niż w umyśle twórcy. W biznesie, to rynek czyli klient tworzy markę Twojej firmy. Właściwie dostarczając wartość ( oferując właściwą cenę ) dla określonego rynku – możliwości są nieograniczone.

To w czym się obecnie specjalizuję – to nowoczesne rozwiązania AI – wprowadzanie INTELIGENTNEGO zarządzania przedsiębiorstwami oraz całkowitej transformacji modeli Sprzedaży i Marketingu ( które nastąpią w latach 2018-2020 ) na całym świecie.

Posiadam klientów z którymi pracuję już ponad 5 lat.
Gwarantuję całkowitą poufność.
Ze względu na stałą współpracę z najlepszymi ekspertami od bezpieczeństwa firm i osób – posiadam najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne do poufnej korespondencji i pracy zdalnej.

Warunkiem indywidualnej współpracy ze mną jest posiadanie przynajmniej jednej firmy, która działa dłużej niż 5 lat i zatrudnia co najmniej 5 osób, o przychodzie rocznym przekraczającym 3 mln zł.

Posiadam zespół zaufanych osób, które mogę polecić do indywidualnej współpracy dla mniejszych firm.

Dla zainteresowanych poproszę o wysłanie informacji kontaktowych i wybranie pory dnia w której najlepiej abym mógł zadzwonić – na adres mail@adamkrasowski.com 
( Będę także bardzo wdzięczny za określenie branży – ze względu na to, że jestem właścicielem, współwłaścicielem, udziałowcem lub akcjonariuszem mniejszościowym pewnej ilości firm – nie w każdym przypadku mogę podjąć współpracę )

Adam Krasowski (c) 2006- 2018. EQNS Group Polska

Login

Register

Create an Account
Create an Account Back to login/register